+90 850 259 77 49
Villalar - Ethno Hotel Belek

JR. CITRUS VILLA

Kendi özel alanından vazgeçmek istemeyen küçük aileler için ideal seçim. Komple deniz manzarasına sahip bu iki yatak odalı özel villada herkes istediğinde kendi alanına çekiliyor. Birlikte vakit geçirmek istendiğinde ise birbirinden lüks seçenekler mevcut. Yazın villanın kendi havuzu ve güneşlenme alanı ilgi görürken daha serin mevsimlerde de ortak salondaki şömine, yerden ısıtma sistemi ve havuzun ısıtma özelliği villa sakinlerinin favorilerinden olacak.

 

 

Citrus Villa

Özel yaşam alanıyla ve 3 yatak odasıyla Citrus Villa'da kendinizi evinizde olduğundan bile daha rahat hissedeceksiniz. Citrus Villa, mahremiyete önem veren ve kendi özel villalarında kalmak isteyen aileler için ideal bir seçimdir. Kendi havuzu ve terasına sahip bu villada Lujo deneyiminin tadını kendi özel alanınızda çıkarabileceksiniz.

 

 

Pina Villa

Herkes ve her şey için bir oda... 2 kata yayılmış bu villada, ailenin her üyesi kendine özel bir yer bulacak. Bazen hepimizin özel alana ihtiyacı olur ve bu 300 m2'lik villa, ailenin tüm üyelerine istediklerini sunar. Deniz manzaralı 4 adet yatak odasından birinde uyanmanın, özel (ısıtmalı) havuzunuzda dinlenmenin, gözlerden uzak güneşlenmenin ve villanızın bahçesinde oynayan çocuklarınızı seyretmenin keyfini çıkaracaksınız. Özenle döşenmiş odaların her biri kendi banyo ve kapalı giyinme alanları ile donatılmıştır.

 

 

Presidental Villa

Herkesin hayalini süsleyecek bir yaşam alanı... Şık ve lüks konaklama imkanları ile Presidential Villa. Presidential Villa, ailenizle birlikte en iyi tatil deneyimini yaşamanız ve en güzel deniz manzarasını izleyebilmeniz için tasarlanmıştır. 5 yatak odalı villa toplam 500 m2'lik bir alana sahiptir. Kendi terası, kapalı ve açık özel havuzları (ısıtmalı), bahçesi, Türk hamamı, buhar odası, saunası, bakım odası veya özel güneşlenme alanları olan bu villada tüm aile üyeleri kendilerine ait bir yer bulacak ve muhteşem bir tatil yapacak. Çocuklarınızın gözünüzün önünde güvenle oynamaları için açık bir çocuk havuzu bile var!"