+90 850 259 77 49
Etkinlikler - Ethno Hotel Belek

BODRUM BALO SALONU 7,5 metre tavan yüksekliğindeki bu 1000 m2'lik salon, hayalinizdeki balo salonudur. Davet / kokteyl tarzı organizasyonlarda 900; banket tarzı organizasyonlarda 540 kişiye kadar konuk ağırlayabilmektedir. Aynı zamanda, özel organizasyonlar için 3 eşit salona ayrılabilecek şekilde kurulmuştur.

 

TOPLANTI SALONLARI Tesislerimizde, hizmet ve teknoloji bakımından birebir aynı ancak boyut olarak farklı 5 toplantı salonu bulunmaktadır. Hangisini seçerseniz seçin, deneyimli ekibimiz etkinliğinizi hazırlamanıza ve misafirlerinizi ağırlamanıza yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Böylece konuklarınız hayran kalacak, siz de gururlanacaksınız. 100 m2 - 360 m2 arasında değişen tesislerimiz davet / kokteyl tarzı organizasyonlarda 300, banket tarzı organizasyonlarda ise 50 kişiye kadar konuğu aynı anda ağırlayabilmektedir.

 

SİNEMA Sizi tamamen saracak bir deneyime hazır mısınız? En yeni eğlence teknolojisiyle donatılmış sinemamızda, mümkün olan en konforlu ve lüks sinema keyfini yaşayacaksınız. Geniş ekran, en iyi ses sistemi, özel olarak tasarlanmış duvarlar ve özel koltuklar... sadece rahatlayın ve keyfini çıkarın!

 

Düğün Salonları