+90 850 259 77 49
Suitler - Ethno Hotel Belek

Family Corner Süit

Sizi ve ailenizi özel hissettirmek için benzersiz seçimler sunan 95 m2'lik Family Corner Süit, tam veya kısmi deniz manzarası seçeneklerine sahiptir. Birlikte çıkılan bir yaz tatili bir ailenin yaşayabileceği en güzel anılarından biri olabilir - Lujo'nun Family Corner Süiti ise bunu çok daha özel kılar! 2 yatak odası, 2 banyo ve oturma odası içeren bu 95 m2'lik süit, hem ailecek vakit geçirmenize hem de bireysel olarak rahatlamanıza imkan tanır.

 

 

Family Corner Terrace

Kendiniz ve aileniz için çift yatak odalı, terası ve jakuzisi olan 95m2'lik br süite ne dersiniz? Lujo'da her ailenin kendi seçim hakkı olması gerektiğine inanıyoruz. Ve bu seçimler, odanızı ayırtmaya karar verdiğiniz an başlıyor. Teraslı bir odayı mı tercih ederdiniz? Bu terastaki jakuzide dinlenmek ister miydiniz? Bu sizin tatiliniz ve sizin seçiminiz. Deniz manzaranızın tadını gönlünüzce çıkarın. İçinde 2 yatak odası, 2 banyo ve 1 oturma odası barındıran bu 95 m2'lik süitte sizi ve ailenizi özel hissettirmek için benzersiz seçenekler sunulmaktadır.

 

 

LAGUNA DUPLEX FAMILY SÜİT

Bu süite her aile bayılacak! Alt katında havuzu, üst katında küvetiyle aile bireylerinin farklı zevklerine aynı anda hitap edebilen iki katlı özel süitimiz konfor severler için tekrar tasarlandı ve 140m2'ye genişletildi. Geniş yaşam alanında ailecek keyif yapın, balkonda dilediğiniz içecekle manzaranın tadını çıkarın, havuza ya da denize girin... Aile boyu mutluluk garanti.

 

 

FOREST SÜİT

Doğanın ortasında ailecek tatil lüksü... Yeşilliklerin arasından denize uzanan bu süitler, doğaya yakın olmak isteyen aileler için ideal. İster terasınızdaki jakuziden manzaranın tadını çıkarın, ister yeşilliklerin arasında birkaç adım atarak kendinizi mavi denize bırakın. İki kat üzerine yayılan geniş yaşam alanları ve iki odası ile Forest Süit’ler özellikle ailelerin lüksü ve konforu düşünülerek tasarlandı.